Hurtownia internetowa - B2B integracja - Dystrybutor dropshipping

 Automatyczna integracja z hurtownią, współpraca na zasadzie dropshippingu
Smaller Default Larger

Dystrybucja zagraniczna

Jeśli prowadzisz sklep za granicą i jesteś zainteresowany importem produktów z naszej hurtowni, zapraszamy do współpracy

 

If you are a visitor from abroad, use the module translates, at the top of this page.

W naszej ofercie eksportowej znajduje się szeroka gama produktów wielobranżowych dostępnych na magazynie, ponadto mamy możliwość sprowadzania towaru, którego nie ma w bieżącej ofercie pod zamówienie klienta:


 • Cała nasza oferta asortymentowa wraz ze zdjęciami jest dostępna poprzez platformę internetową Dealer. W ten sposób można także składać zamówienia, podglądać na bieżąco stany magazynowe, a ponadto wykorzystać moduł tłumaczący na obce języki.
 • Eksportujemy głównie do hurtowni oraz sklepów na teren Wysp Brytyjskich – Anglii i Irlandii, a po za tym do Dani, Szwecji i Niemiec. Jesteśmy otwarci na klientów także z innych rynków europejskich oraz poza-europejskich. Współpracujemy na stałe z kilkoma międzynarodowymi firmami transportowymi.
 • Oferujemy również tani transport drobnicowy, już od 25 EUR za paczkę do 30 kilogramów na terenie Europy, Unii Europejskiej i krajów Skandynawskich.
 • Umożliwiamy naszym klientom zaoszczędzenie kosztów transportu poprzez budowanie jak najwyższych palet.


Map Europe


 • Eksportujemy również żywność, posiadamy do tego przystosowane magazyny, jak i samochody dostawcze chłodnie do transportu żywności w temperaturach - 18C do + 18C, o ładowności 1300kg, jak i większych 5, 14, 18 miejsc paletowych. Cała nasza oferta z żywnością dostępna jest poprzez platformę internetową hurtowni B2B. Na podstawie tej oferty można składać zamówienia, gdzie dodatkowo umożliwiamy wykonanie zakupów według własnej listy produktów klienta, których nie znajdzie w naszej bazie.
 • Od początku swojej działalności zajmujemy się m.in. eksportem żywności do polskich sklepów na terenie Anglii, Szwecji, Dani i Niemiec. Działamy na zasadzie zebrania i przygotowania towaru według zamówień klientów.
 • Oferujemy usługę oklejania towaru lub drukowania etykiet w wybranym języku.
 • Wykorzystaj potencjał tanich i najwyższej jakości produktów z Polski.
 • Wystawiamy faktury UE.
 • Proszę pamiętać, że koszt transportu międzynarodowego wyceniany jest indywidualnie po złożeniu zamówienia.
 • Przewagą naszej oferty jest możliwość jej jednoczesnego zintegrowania z dowolnym sklepem internetowym oscommerce, gdzie będzie możliwe późniejsze przetłumaczenie na dowolny język, szczegóły dotyczące automatycznej integracji B2B XSD, na stronie głównej serwisu.
 • Chętnych do współpracy, prosimy do zarejestrowania się w naszej hurtowni: Rejestracja.

Po weryfikacji zostanie założone konto hurtownika. Zapraszamy do współpracy.magazyn hurtownia

magazyny hurtowni

Aktualności

Poszukujemy zleceń na transport powrotny
Opublikowano: 23 marzec 2013

Zaopatrując polskie delikatesy w artykuły spożywcze poszukujemy zleceń powrotnych na stałych naszych trasach, mamy wolne pojazdy na ładunki od 1,3 do 4 ton w trasach Szwecja (Malmö, Trelleborg, Helsingborg, Kristianstad, Hässleholm, Landskrona), Dania (Kopenhaga), Niemcy (Wuppertal, Bochum, Dortmund, Osnabrück, Hannover, Magdeburg, Berlin), a Szczecin w zachodniopomorskie. Możliwy również dojazd do pozostałych miast (Koszalin, Szczecinek, Piła, Bydgoszcz, Gniezno, Września, Luboń, Poznań, Tarnowo Podgórne, Szamotuły, Międzychód, Nowogard, Stargard, Pyrzyce, Gorzów i okolice).

Pomagamy organizować transport, przewozy, przesyłki, transporty, przeładunki.


paypal protect
        Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostaly uzyte jedynie w celu informacyjnym