Hurtownia internetowa - B2B integracja - Dystrybutor dropshipping

 Automatyczna integracja z hurtownią, współpraca na zasadzie dropshippingu
Smaller Default Larger

Dla właścicieli sklepów

Automatyczna integracja sklepu internetowego z hurtownią AlfaHit.pl


 • Jeśli posiadasz własny sklep internetowy lub planujesz go założyć
 • Jesteś osobą odpowiedzialną, która chce rozwinąć swoją firmę
 • Chciałbyś bez dodatkowych nakładów finansowych zwiększyć swoje zarobki
 • Masz dość wprowadzania samemu nowych produktów w sklep
 • Zainteresowały Cię integracje z hurtowniami xml i wsdl
 • W przeciwieństwie do innej hurtowni internetowej nie wymagamy minimum logistycznego
 • Nie pobieramy opłat abonamentowych
 • Współpraca z nami to czysty zysk

Nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Proponujemy współpracę na zasadzie dropshippingu, czyli modelu sprzedaży, w którym to my organizujemy wysyłkę do klienta końcowego. Bez abonamentu, bez opłat dodatkowych  umożliwiamy automatyczną integrację z naszym serwisem. Dzięki nowej technologii udostępniania oferty produktowej w plikach XSD, podobnie jak w porównywarkach cenowych, partner otrzymuje rozbudowany zbiór opisów, zdjęć oraz cen produktów gotowych do wysyłki, które posiadamy na magazynach Warszawa i Wrocław.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów ponad 400 marek największych producentów na świecie, na chwilę obecną mamy 23 tysiące dostępnych produktów, których przez cały czas przybywa o kolejne kategorie. W celu zapoznania się z ich listą zapraszamy do serwisu Dealer. Aby poznać ceny prosimy o rejestrację, nie są one dostępne dla klienta detalicznego.
Co nas wyróżnia od innych hurtowni internetowych

Udostępniamy bezpłatny Moduł Importujący XSD, który został już przez nas opracowany, gdzie automatycznie i bezobsługowo zintegruję Twój sklep z największą hurtownią internetową. W przeciwieństwie do innych hurtowni, nie pobieramy opłat za udostępnianie oferty z cennikiem XSD. Odtąd znajdziesz się w posiadaniu kilkudziesięciu tysięcy produktów gotowych do wysyłki. Poprzez powiększenie dotychczasowej oferty, w oczach klienta podniesiesz wiarygodność i rzetelność swojego sklepu. Co wpłynie na znaczne zwiększenie jego obecnych obrotów. Atutem naszej bazy produktów jest bardzo duża różnorodność i w większości ich niepowtarzalność w internecie, co owocuje udaną sprzedażą. Z uwagą śledzimy zmiany zachodzące na rynku i dostosowujemy do nich naszą ofertę.

Z uwagi na czasem wyspecjalizowany zakres działalności, moduł umożliwia wybór dowolnych kategorii głównych przeznaczonych do integracji, gdzie może to być nawet jedna, która zostanie wprowadzona w istniejące drzewo kategorii.
Zaś w przypadku kiedy zakładamy nowy sklep, z naszego doświadczenia polecamy sprzedaż w zawężonej dziedzinie, gdyż wtedy jego zyski są o wiele większe, niż oferowanie jednocześnie asortymentu z kilku kategorii.

Na start otrzymujesz rabat na wszystkie produkty, dzięki naszemu modułowi masz możliwość automatycznego narzucenia dowolnej marży uzależnionej od kategorii, zobacz DEMO modułu integrującego. Obecnie posiadamy gotowe wtyczki na oprogramowania, których przez cały czas przybywa:


 • osCommerce z modułem Easy Populate,
 • oscGold,
 • cStore,
 • Click Shop,
 • iStore,
 • Prestashop,
 • Sote,
 • lub Shoper.

W przypadku chęci podjęcia współpracy przy posiadaniu innego sklepu, prosimy o kontakt. Możliwe jest wykonanie modułu integracyjnego na dowolne oprogramowanie. Chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi z dopiskiem 'Integracja'.
integrator b2b ustawienia integrator b2b importowanie

 


Udostępniamy również dostęp do usługi sieciowej WebAPI

Oprócz gotowych programów importujących produkty Hurtowni do wybranych sklepów, dostępny jest również interfejs programistyczny (API). Jego zakres funkcjonalny jest taki sam jak programów importujących. Za pomocą instrukcji obsługi wraz ze schematem xsd otrzymywanych dzięki usłudze plików xml umożliwia wprowadzenie go do samodzielnego oprogramowania. Pozwala to na stworzenie programu spełniającego indywidualne wymagania. Koszt jednorazowy dostępu do tego pliku wynosi 60zl netto.

Rozpocznij pracę z WebAPI:
1. Zarejestruj się u nas zakładając konto.
2. Zapoznaj się z wytycznymi dla aplikacji tworzonych w oparciu o usługę WebAPI.
3. Napisz do nas z prośbą o wygenerowanie klucza. Wyślemy go do Ciebie e-mailem.
Jak to działa

 • Nie trzymaj towaru w magazynie. Sprzedaj go od razu klientowi
 • Pozbądź się problemów z magazynowaniem i ograniczaj koszty
 • Hurtownia zamówienie może przesłać bezpośrednio do twojego klienta
 • W ten sposób nie są zamrażane środki finansowe na zamówienia zapasów od dostawców i nie wydłuża się czas realizacji poprzez ich kumulowanie
 • Idealna do tego nadaje się nasza integracja b2b hurt, która umożliwia bezobsługowo raz na dobę automatyczne odświeżenie cen oraz stanów magazynowych
 • UWAGA! W kategoriach terminowych przy większych zamówieniach możliwa jest negocjacja cen transportu i samych produktów. Jest to kolejny atut naszego rozwiązania, dostosowanego do ciągle zmieniających się potrzeb rynku detalicznego

integracja sklepu z hurtowniaWarunki jakie należy spełnić

 • Prowadzenie działalności gospodarczej.
 • Zarejestrowanie się w naszej hurtowni: Rejestracja.
 • Wymagane kopie dokumentów: decyzja o nadaniu numeru NIP oraz zaświadczenie o wpisie do ewidencji gospodarczej lub KRS
 • Po akceptacji rejestranta i zgodności oprogramowania do integracji z naszą hurtownia xml, automatycznie status zmieni się w hurtownika i zostanie nadany stały rabat.
 • Uiszczenie jednorazowej opłaty instalacyjnej oraz dostosowanie modułu w Państwa sklepie przez naszego informatyka 100 zł netto na konto z dopiskiem: "opłata instalacyjna" oraz numerem NIP. Faktura za opłatę instalacyjną zostanie wystawiona w przeciągu 3 dni roboczych od momentu rejestracji.
 • Umieszczenie na swojej stronie informacji o terminie realizacji zamówień uzależnionych od kategorii głównych w sklepie, gdzie:
  - do 1-2 dni posiadając na magazynach realizujemy wysyłki w kategoriach: AGD; Biurowe artykuły; Foto i kamery; Gadżety i Prezenty; Gry i konsole; Komputery i akcesoria; Notebooki i urządzenia mobilne; RTV i Multimedia; Telefony i GPS; Zdrowie i uroda; Wyprzedaż - wysyłka w 24h
  - do 7 dni roboczych realizujemy wysyłki w kategoriach: Dom, Biuro i Ogród; Dla niepełnosprawnych; Zabawki dla dzieci i modelarstwo (mogą wystąpić produkty wymagające potwierdzenia dostępności)
  - do 5 tygodni realizujemy wysyłki w kategoriach: Meble; Stoliki RTV
  Z uwagi na odświeżanie stanu magazynowego raz na dobę, oferta dostępności poszczególnych produktów może różnić się od faktycznej.
 • Należy pamiętać, że zamówienie złożone z produktami podlegającymi różnym terminom realizacji, będzie wysłane w czasie określonym przy produkcie z najdłuższym okresem oczekiwania.
 • Po instalacji modułu Importującego, aby oferta była poprawnie widoczna, wprowadzenie używanych styli css w opisach produktów do swojego sklepu.
 • Zapoznanie się z informacjami korzystania z systemu integracji z hurtownią.
 • Dla zgodności naliczanych kosztów transportu, wprowadzić stosowne jego zakresy:
  od 0.00kg do 0.68kg z przedpłatą: 20zł; z pobraniem: 26zł
  od 0.69kg do 19.98kg z przedpłatą: 24zł; z pobraniem: 30zł
  od 19.99kg do 31.98kg z przedpłatą: 33zł; z pobraniem: 39zł
  od 31.99kg do 49.98kg z przedpłatą: 45zł; z pobraniem: 51zł (mieszana)
  od 49.99kg do 69.98kg z przedpłatą: 69zł; z pobraniem: 89zł (paletowa)
  od 69.99kg do 89.98kg z przedpłatą: 99zł; z pobraniem: 119zł (paletowa)
  od 89.99kg do 129.98kg z przedpłatą: 129zł; z pobraniem: 149zł (paletowa)
  od 129.99kg do 199.98kg z przedpłatą: 150zł; z pobraniem: 170zł (paletowa)
  od 199.99kg do 600kg z przedpłatą: 190zł; z pobraniem: 210zł (paletowa)
  powyżej 600kg ustalana indywidualnie
 • Z uwagi, że hurtownia działa w systemie dropshippingu z wysyłką do klienta końcowego, koszty transportu zamówień wysyłanych bezpośrednio do kontrahentów, będą wyceniane indywidualnie.

Firma Alfa Style prowadzi sprzedaż hurtową i jest dystrybutorem hurtowym. Towary sprzedawane przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.
Wszelkie inne problemy z logowania się do serwisu należy zgłaszać na nasz mail.        Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostaly uzyte jedynie w celu informacyjnym